Moderná sedačka do vašej obývačky

Rohová sedacia súprava

Je dôležitou súčasťou každej obývačky. Keď sa rozhodnete kúpiť si novú sedačku, hľadáte kvalitnú, ktorá sa nevysedí a farby ostanú zachované. Ak potrebujete kvalitnú, farebne stálu sedaciu súpravu, poradíme vám, ako ju spomedzi sedačiek vyberať. Veľkosť Väčšina z nás si pri výbere novej sedacej súpravy všíma najmä cenu. Samozrejme, musíte si stanoviť maximálny limit, ktorý … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy do obývačky

Moderná rohová sedačka

Výber sedacej súpravy by ste nemali podceňovať, pretože ju pravdepodobne kupujete na dlhé roky. Kvalitná sedacia súprava vám môže vydržať desať, pätnásť či dvadsať rokov. Prakticky vzaté je to do doby, keď vás omrzí jej veľkosť, dizajn či štýl a budete túžiť po novej a neopozeranej. Ako však vybrať správne, aby sa spomínaná životnosť a kvalita naplnili? … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy

Rohová sedačka z pravej kože

Sedacia súprava je dominantou väčšiny obývacích izieb. V ideálnom prípade vám poskytne pohodlie aj štýl v jednom. Podľa čoho ale vybrať sedačku do obývačky? Aký materiál sa najlepšie hodí k zvyšku nábytku v miestnosti? S týmto všetkým vám poradíme a zároveň vám ukážeme ponuku vyše 500 sedacích súprav. Rozmery a použitie Ešte pred samotným nákupom … Prečítať si viac »

Sedacia súprava: Ako si dobre vybrať?

Moderná kožená sedačka - biela

Sedacia súprava je obvykle taký druh nábytku, ktorý nemáte v pláne rýchlo obmieňať. Preto by mala byť sedacia súprava zvolená presne špecificky podľa vašich možností, plánov, ceny, ale aj vzhľadu. Pozrite sa teda na základné kritériá, na ktoré treba pri výbere sedacej súpravy myslieť. Vzhľad a farba sedačky Úplne základným faktorom a podmienkou správneho výberu … Prečítať si viac »

Poťah na sedačku: Látkový, kožený alebo z alcantary?

Modrý poťah na sedačku

Poťah hraje veľmi dôležitú úlohu pri výbere čalúneného sedacieho nábytku. Pri výbere poťahu platí, že by mal farebne ladiť s interiérom, byť príjemný na dotyk, pevný a odolný voči mechanickému poškodeniu. V dnešnej dobe môžete vyberať z bohatej škály materiálov, farieb a kvality. Ako sa však v tejto spleti najlepšie orientovať? My vám v tom poradíme. … Prečítať si viac »