Sedacie súpravy do obývačky

Moderná rohová sedačka

Výber sedacej súpravy by ste nemali podceňovať, pretože ju pravdepodobne kupujete na dlhé roky. Kvalitná sedacia súprava vám môže vydržať desať, pätnásť či dvadsať rokov. Prakticky vzaté je to do doby, keď vás omrzí jej veľkosť, dizajn či štýl a budete túžiť po novej a neopozeranej. Ako však vybrať správne, aby sa spomínaná životnosť a kvalita naplnili? … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy

Rohová sedačka z pravej kože

Sedacia súprava je dominantou väčšiny obývacích izieb. V ideálnom prípade vám poskytne pohodlie aj štýl v jednom. Podľa čoho ale vybrať sedačku do obývačky? Aký materiál sa najlepšie hodí k zvyšku nábytku v miestnosti? S týmto všetkým vám poradíme a zároveň vám ukážeme ponuku vyše 500 sedacích súprav. Rozmery a použitie Ešte pred samotným nákupom … Prečítať si viac »

Sedacia súprava: Ako si dobre vybrať?

Moderná kožená sedačka - biela

Sedacia súprava je obvykle taký druh nábytku, ktorý nemáte v pláne rýchlo obmieňať. Preto by mala byť sedacia súprava zvolená presne špecificky podľa vašich možností, plánov, ceny, ale aj vzhľadu. Pozrite sa teda na základné kritériá, na ktoré treba pri výbere sedacej súpravy myslieť. Vzhľad a farba sedačky Úplne základným faktorom a podmienkou správneho výberu … Prečítať si viac »

Kožené sedačky – luxus, ktorý nemá konkurenciu

Moderná kožená sedačka

Každý z nás túži po štipke luxusu. A dnes už prakticky nie je žiadny dôvod, prečo by ste si ho mali odopierať. Ak je vaša existujúca sedacia súprava ošúpaná, nepohodlná a absolútne nezodpovedá moderným trendom, tak nečakajte a pošlite ju do večných lovísk. Váša obývacia izba si zaslúži niečo výnimočné. Sedačku, ktorá vám poskytne maximálny komfort … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy IKEA

Moderna sedacka IKEA

Aj v oblasti predaja nábytku sú ikony. Značky, za ktorými stojí veľmi silný príbeh. Kto by nepoznal nábytkársku spoločnosť IKEA. Táto švédska firma je známa po celom svete. Poznajú ju na Slovensku, v Kanade, Austrálii či v Thajsku. Ikea je slovo, ktoré sa spája s kvalitným nábytkom po celom svete. Ikea uspela svojím na svoju … Prečítať si viac »