Moderná sedačka do vašej obývačky

Rohová sedacia súprava

Je dôležitou súčasťou každej obývačky. Keď sa rozhodnete kúpiť si novú sedačku, hľadáte kvalitnú, ktorá sa nevysedí a farby ostanú zachované. Ak potrebujete kvalitnú, farebne stálu sedaciu súpravu, poradíme vám, ako ju spomedzi sedačiek vyberať. Veľkosť Väčšina z nás si pri výbere novej sedacej súpravy všíma najmä cenu. Samozrejme, musíte si stanoviť maximálny limit, ktorý … Prečítať si viac »

Rohová sedačka do obývačky

Žltá rohová sedačka

Sedacia súprava má rovnako reprezentatívny aj oddychový účel v obývacej izbe ako posteľ v spálni. Je to prvok, ktorý zapôsobí. Je to miesto, kde najčastejšie realaxujete, pracujete, rozprávate s návštevami alebo pozeráte tv s rodinou. Je to tiež priestor, ktorý používate denne. Takže je veľmi dôležité vybrať tú správnu. V poslednej dobe sú v móde … Prečítať si viac »

Ako si vybrať modernú sedaciu súpravu?

Moderná sedačka

Výber sedacej súpravy by sa nemal podceniť, pretože nikto nepredpokladá, že ju budete obmieňať rok čo rok. Ba naopak, kvalitná a poriadna sedacia súprava vám vydrží desať, pätnásť a možno aj dvadsať rokov. Prakticky je to do doby než vás omrzí jej veľkosť, dizajn a štýl a budete túžiť po novej. Podľa akých kritérií si … Prečítať si viac »

Sedacia súprava: Ako si dobre vybrať?

Moderná kožená sedačka - biela

Sedacia súprava je obvykle taký druh nábytku, ktorý nemáte v pláne rýchlo obmieňať. Preto by mala byť sedacia súprava zvolená presne špecificky podľa vašich možností, plánov, ceny, ale aj vzhľadu. Pozrite sa teda na základné kritériá, na ktoré treba pri výbere sedacej súpravy myslieť. Vzhľad a farba sedačky Úplne základným faktorom a podmienkou správneho výberu … Prečítať si viac »