Posteľné obliečky zo 100% bavlny

Posteľná obliečka s kvetmi

Koža predstavuje luxus. Kožená peňaženka znamená, že jej obsah je bohatý. Myslíte si, že kožené sedačky a postele nepredstavujú luxus? Predstavujú. Máte záujem si kúpiť koženú sedačku a posteľ? Máte záujem dopriať si bavlnené obliečky? Toto všetko si môžete dopriať za jedinečné ceny! Kde si kúpiť obliečky zo 100% bavlny? Už dlhšiu prezeráte predajne s … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy do obývačky

Moderná rohová sedačka

Výber sedacej súpravy by ste nemali podceňovať, pretože ju pravdepodobne kupujete na dlhé roky. Kvalitná sedacia súprava vám môže vydržať desať, pätnásť či dvadsať rokov. Prakticky vzaté je to do doby, keď vás omrzí jej veľkosť, dizajn či štýl a budete túžiť po novej a neopozeranej. Ako však vybrať správne, aby sa spomínaná životnosť a kvalita naplnili? … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy

Rohová sedačka z pravej kože

Sedacia súprava je dominantou väčšiny obývacích izieb. V ideálnom prípade vám poskytne pohodlie aj štýl v jednom. Podľa čoho ale vybrať sedačku do obývačky? Aký materiál sa najlepšie hodí k zvyšku nábytku v miestnosti? S týmto všetkým vám poradíme a zároveň vám ukážeme ponuku vyše 500 sedacích súprav. Rozmery a použitie Ešte pred samotným nákupom … Prečítať si viac »

Kožené sedačky – luxus, ktorý nemá konkurenciu

Moderná kožená sedačka

Každý z nás túži po štipke luxusu. A dnes už prakticky nie je žiadny dôvod, prečo by ste si ho mali odopierať. Ak je vaša existujúca sedacia súprava ošúpaná, nepohodlná a absolútne nezodpovedá moderným trendom, tak nečakajte a pošlite ju do večných lovísk. Váša obývacia izba si zaslúži niečo výnimočné. Sedačku, ktorá vám poskytne maximálny komfort … Prečítať si viac »

Látková alebo kožená sedačka?

Moderná čiernobiela sedačka

Zariaďujete si obývačku a rozmýšľate o novej sedacej súprave? V týchto prípadoch sa určite rozhodujete, či chcete koženú alebo látkovú sedačku? Obe riešenia majú svoje objektívne výhody a nevýhody, k tomu sa však navyše pripájajú aj subjektívne dojmy a pocity. Poďme sa teda pozrieť na základné fakty, ktoré by sme si mali pred kúpou sedačky … Prečítať si viac »