Sedačka do malého bytu

Luxusná sedacia súprava

Sedačka je pre mnohých symbol odpočinku po práci, a zároveň času stráveného s rodinou pri sledovaní filmov a seriálov. Väčšina z nás teda pri zariaďovaní bytu práve tento kus nábytku považuje za naozaj dôležitý. Mnoho ľudí však nemôže vyberať iba podľa vzhľadu sedačky, ale často musia brať do úvahy aj rozmery sedačky, aby sa im zmestila … Prečítať si viac »

Sedacie súpravy do obývačky

Moderná rohová sedačka

Výber sedacej súpravy by ste nemali podceňovať, pretože ju pravdepodobne kupujete na dlhé roky. Kvalitná sedacia súprava vám môže vydržať desať, pätnásť či dvadsať rokov. Prakticky vzaté je to do doby, keď vás omrzí jej veľkosť, dizajn či štýl a budete túžiť po novej a neopozeranej. Ako však vybrať správne, aby sa spomínaná životnosť a kvalita naplnili? … Prečítať si viac »

Rozkladacie pohovky – praktické vylepšenie do bytu

Jednoduchá rozkladacia pohovka

Výber pohovky je pri zariaďovaní nového bývania ozajstným orieškom, veď pohodlná sedacia súprava tvorí srdce celej obývačky a schádza sa v nej celá rodina. Za zložité rozhodovanie čiastočne môže aj bohatá ponuka, ktorá núti zákazníka zvážiť aj najmenšie detaily pri výbere pohovky. A presne takýto detail môže byť aj v tom, či chcete klasickú sedačku alebo rozkladaciu … Prečítať si viac »

Rozkladacie sedačky

Moderna rozkladacia sedacka - biela

Priestor. Toho nikdy nie je dosť. A to najmä v podmienkach priemerných slovenských panelákov. Nie každý si môže dovoliť veľkometrážny byt či rodinný dom. Väčšina ľudí býva v byte, ktorý je rozlohou menší, ako by si želali. Pri troche snahy je však možné s týmto neduhom efektívne bojovať. Rôznymi zbraňami sa dá možno aj z malého … Prečítať si viac »