Aby ste sa vyspali doružova

Moderná spálňa

Hovorí sa, že jednu tretinu života prespíme. Mnohí večne zaneprázdnení ľudia by možno protestovali, nakoľko oni si niekoľkohodinový spánok nemôžu dovoliť. Ak sa ale chceme doružova vyspať, okrem času potrebujete upraviť aj podmienky v spálni. Čo musíte zmeniť, aby ste sa vyspali doružova a necítili únavu? Zmena matraca alebo postele Ak sa počas noci budievate … Prečítať si viac »

Ako si vybrať dobrú posteľ?

Posteľ s čalúneným čelom

Aj keď sa to nezdá, tak v posteli trávime tretinu života, a preto by sme mali podľa toho vyberať aj posteľ. Dobrý spánok totiž ovplyvňuje našu náladu a zdravie. Podľa štúdií sa počas spánku regeneruje až 90% psychických a fyzických síl. A preto vám poradíme ako si vybrať posteľ, na ktorej sa vám bude dobre spať. Povieme … Prečítať si viac »

Nový Nábytok – ideálne vybavenie pre vaše bývanie

Spálňová zostava

Spálňa je miesto najtajnejších ľudských túžob, snov a prianí. Neraz sa tiež stáva priestorom, v ktorom strávime až tretinu celého dňa. Aj z týchto dôvodov by nám preto malo záležať na tom, aby spálňová izba slúžila presne svojmu účelu. Je zrejmé, že pekný byt a jednotlivé izby tvorí pekný nábytok a spálňa by v tomto … Prečítať si viac »

Moderná posteľ do spálne

Moderná posteľ

Už vás nebaví vzhľad vašej spálne a chcete ho oživiť či vymeniť? Potrebuje posteľ a neviete, čo je v ponuke výrobcov a predajcov? Chceli by ste nejakú peknú, kvalitnú a modernú posteľ? Ak sú vaše odpovede áno, tak sa skúsime pozrieť na pár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť pri výbere postele. Posteľ s čelom V … Prečítať si viac »