Posuvné dvere do moderného bytu

Posuvné dvere

Hľadáte do svojho bytu alebo domu nové dvere a strácate sa v rôznych typoch a možnostiach? Pre začiatok neriešte materiál či farbu dverí, ale sústreďte sa na to koľko miesta môžete obetovať. Ak totiž nemáte miesta nazvyš, tak pre vás budú vhodnou voľbou posuvné dvere. Pričom takéto dvere môžete mať zavesené na stene, ale aj zabudované … Prečítať si viac »

Keď je potrebná razantná výmena dverí vo vašom dome

Vchodové dvere Mirador

Do rekonštruovania bývania sa azda ani jeden z vás nepúšťa s veľkým nadšením. Síce sa tešíte, že príde konečne nová zmena. Príde niečo nové. S veľkou rekonštrukciou sa logicky spája aj to, že zasiahnete alebo poškodíte to, čo nechcete. Pri výmene dverí sa však tomu nevyhnete. Vaše, či už vchodové dvere alebo dvere na terasu, … Prečítať si viac »

Nepodceňujte výber interiérových dverí

Interiérové dvere

Vieme, že pri zariaďovaní novej domácnosti máte toho na starosti skutočne veľa. Myslieť na všetky dôležité detaily a robiť vážne rozhodnutia o investíciách a vzhľade príbytku na najbližšie roky býva náročné. Preto sa stáva, že niektoré rozhodnutia urobíme bez premyslenia alebo nám pripadá, že nie sú až také podstatné. Potom sa stane, že svoju novú kuchyňu, kúpeľňu alebo … Prečítať si viac »

Interiérové dvere – často zanedbávaný dizajnový prvok 

Moderné interierové dvere

Keď staviate alebo rekonštruujete svoj domov, tak chcete, aby čo najviac zodpovedal súčasným trendom. Snažíte sa mu dodať nový moderný vzhľad pomocou nábytku, farieb a dizajnových prvkov. Mnohí vlastníci nehnuteľností však zabúdajú na určité dizajnové prvky v interiéri, ktoré dokážu doslova divy so vzhľadom bytu. Poďme sa teda pozrieť na interiérové prvky, ktoré skrášlia vaše bývanie. Myslite aj … Prečítať si viac »

Rady a tipy ako vybrať interiérové dvere

Posuvné dvere - jednokrídlové

Množstvo ľudí pri zariaďovaní svojho domova myslí na veľa vecí. Už dopredu vyberajú podlahy, obklady či dokonca nábytok ako napríklad sedacia súprava či dokonca poličky na knižky. Avšak často zabúdajú na veľmi dôležitú vec, bez ktorej by interiér nemohol byť funkčný. Ide o dvere, ktoré sú naozaj dôležitou súčasťou každého domu alebo bytu. Ak si totiž predstavíte … Prečítať si viac »