Konferenčný stolík do obývačky

Biely konferenčný stolík

Ešte predtým ako sa začnete rozhliadať po nejakom konferenčnom stolíku by ste si mali premyslieť na čo ho budete prevažne používať. Bude slúžiť hlavne ako miesto pre odpočinok pri káve, miesto na odkladanie ovládačov, alebo si na neho plánujete odkladať časopisy, knihy, krížovky? Postačí vám len odkladanie vecí nahor, alebo budete chcieť do stolíka aj … Prečítať si viac »

Moderné konferenčné stolíky, ktoré zútulnia Váš interiér

Konferenčný stolík - biely

Ak uvažujete o kúpe nového konferenčného stolíka do obývačky, tak ste na správnej adrese. U nás nájdete kruhové, obdĺžnikové aj štvorcové konferenčné stolíky v modernom aj klasickom dizajne. Záleží len na Vás či chcete drevený, sklenený alebo kovový stolík či má byť vysoký, rozkladací alebo nízky. Vyberie si naozaj každý.

Prečítať si viac » Moderné konferenčné stolíky, ktoré zútulnia Váš interiér

Konferenčné stolíky do obývačky

Malý biely konferenčný stolík

Patríte medzi tých, ktorí si myslia, že na výbere konferenčného stolíka sa nedá nič pokaziť? Ak áno, tak sa možno mýlite. Konferenčný stolík je síce len malá súčasť obývacej izby, ale pri nevhodnej voľbe dokáže narobiť poriadnu neplechu. Preto pri výbere nezabúdajte na správnu voľbu farby a tvaru stolíka. Farba stolíka Konferenčný stolík je síce … Prečítať si viac »