Moderné konferenčné stolíky, ktoré zútulnia Váš interiér

Ak uvažujete o kúpe nového konferenčného stolíka do obývačky, tak ste na správnej adrese. U nás nájdete kruhové, obdĺžnikové aj štvorcové konferenčné stolíky v modernom aj klasickom dizajne. Záleží len na Vás či chcete drevený, sklenený alebo kovový stolík či má byť vysoký, rozkladací alebo nízky. Vyberie si naozaj každý.

Sklenené, drevené alebo kovové stolíky

Každý stolík v domácnosti plní trochu inú úlohu. Kovový stolík pôsobí chladnejším dojmom ako napríklad drevený. Hodí sa najmä tam, kde chcete upozorniť na nadčasovú eleganciu. Skvele sa k nemu hodí led podsvietenie v chladných tónoch. Moderný je aj stolík z paliet – drevo dom krásne preteplí. K drevu sa zas hodí led svetlo v teplejších odtieňoch. V neposlednom rade si môžete zaobstarať aj celosklenený stolík. Tam je však vyššia náročnosť na údržbu a je na ňom vidieť každá šmuha, ale zase krásne súznie s prostredím. Presklené stoly priestor okolo sedacej súpravy pekne prevzdušnia. Jednotlivé materiály sa samozrejme dajú aj dobre kombinovať a tak vykúzliť naozaj zaujímavé kúsky.

   Pozrieť stolíky s cenami v eshope

V prípade, že je v rodine máte malé dieťa, tak vyberajte stolík bez ostrých hrán z kvalitného materiálu. Veľmi obľúbený materiál hlavne u dizajnových kúskov je ABS plast, ktorý je veľmi dobre umývateľný a vyrába sa bez ostrých hrán.

Farba konferenčného stolíka

V poslednej dobe sa stále viac ľudí prikláňa k prírodným farbám. Moderný konferenčný stolík neutrálneho modelu zas nikoho neurazí a naopak nadchne luxusným poňatím a čistotou. Na obdiv potom vystupuje skôr tvar ako samotná farba. Avšak aj neutrálny stolík sa dá doplniť menšími farebnými predmetmi, ktoré mu vdýchnu živosť a hravosť. Uvedomte si, že ak si kúpite žltý, fialový alebo napríklad zelený stolík, tak to vždy budete musieť zohľadniť farbou ostatného nábytku. A presne preto sa stolík vyberá nakoniec, keď už viete akú sedačku si kúpite alebo akú sedaciu súpravu doma máte.

   Vybrať konferenčný stolík v eshope

Nízke japonské stolíky

Často vyhľadávané sú dnes aj nízke japonské konferenčné stolíky, ktoré vyzerajú naozaj pekne a dajú sa použiť aj v rôznych počtoch nielen v obývačkách. Sú navyše skladné, pretože sa len poskladajú na seba. Set japonských stolov, ktoré do seba zapadajú ako puzzle, sa dá využiť v rôznych výsuvných moduloch a z jedného stola máte razom dva alebo tri. Oceníte to najmä v prípade návštev.

   Pozrieť ponuku konferenčných stolíkov v eshope