Nový Nábytok – ideálne vybavenie pre vaše bývanie

Spálňová zostava

Spálňa je miesto najtajnejších ľudských túžob, snov a prianí. Neraz sa tiež stáva priestorom, v ktorom strávime až tretinu celého dňa. Aj z týchto dôvodov by nám preto malo záležať na tom, aby spálňová izba slúžila presne svojmu účelu. Je zrejmé, že pekný byt a jednotlivé izby tvorí pekný nábytok a spálňa by v tomto … Prečítať si viac »

Inšpirujte sa a zariaďte si spálňu trendovo

Spálňový nábytok na mieru

Stráviť tak vo vlastnej spálni celý deň. Ak si neraz takto povzdychnete, už čoskoro sa váš sen môže stať skutočnosťou. Stačí si vybrať z kompletnej ponuky kvalitného spálňového nábytku na mieru, v rôznych štýloch aj farebnosti tak, aby sa vaša spálňa stala oázou pokoja a relaxu. Dobrá posteľ – základ zdravého spánku Ako uvádza portál … Prečítať si viac »

Spálňa podľa vašich potrieb

Moderná spálňa so vstavanou skriňou

Spálňa je v podstate najviac využívaná izba vo vašom byte. Ste v nej prakticky každý deň, a preto by ste mali dbať aj na výber nábytku, ktorý sa v nej nachádza. Ako však vybrať kvalitnú spálňu? Čo si do nej umiestniť a čo v nej nepotrebujete? Kúpiť si komplet spálňu alebo kúpiť posteľ a nábytok zvlášť? … Prečítať si viac »