Inšpirujte sa a zariaďte si spálňu trendovo

Stráviť tak vo vlastnej spálni celý deň. Ak si neraz takto povzdychnete, už čoskoro sa váš sen môže stať skutočnosťou. Stačí si vybrať z kompletnej ponuky kvalitného spálňového nábytku na mieru, v rôznych štýloch aj farebnosti tak, aby sa vaša spálňa stala oázou pokoja a relaxu.

Dobrá posteľ – základ zdravého spánku

Ako uvádza portál postele-spalne.sk, dominantou každej spálne je posteľ. Práve tá je vhodným interiérovým prvkom, ktorý dokáže v spálni urobiť najväčšie divy a vyčarovať v nej pohodovú či romantickú atmosféru. „Ponúkame veľký výber postelí v rôznych prevedeniach – manželské postele s výškou 450 mm a 550 mm, jedno lôžka či praktické rozkladacie postele, ktoré počas dňa poslúžia aj ako alternatíva klasickej pohovky. Všetky naše výrobky je možné vyhotoviť v širokej palete odtieňov dreva a s možnosťou výberu zabudovania úložného priestoru,“ tvrdí Ing. Peter Kuric, konateľ firmy Wood Service, ktorá okrem portálu postele-spalne.sk prevádzkuje aj päť prevádzok na Slovensku a obchodné zastúpenie má aj v susednom Česku.

Vyberte si nábytok na mieru

Vo firme sa už viac ako 13 rokov zaoberajú výrobou a predajom kvalitného slovenského nábytku z drevotriesky hrúbky 38 mm, či už postelí, vstavaných skríň či skríň na mieru, komôd, a iných spálňových doplnkov. A tak niet divu, že nábytok na mieru u nich nakupujú najvyberavejší klienti s jasným cieľom – zabezpečiť si zdravé a pohodlné miesto na spánok a oddych. „Zariaďujeme celé spálne od návrhu šitého na mieru až po montáž. Taktiež poskytujeme záručný a pozáručný servis. Naše materiály pochádzajú len od preverených dodávateľov a sú vysokej kvality, preto na ne dávame nadštandardnú 6-ročnú záruku,“ objasňuje Ing. Peter Kuric.

Moderný interiér v 3D návrhoch

Ku kvalitným posteliam patria neodmysliteľne matrace, z ktorých vás už nebude bolieť chrbát. Tiež vám dobre padne ukladať oblečenie do vstavanej skrine vyrobenej na mieru či komody, ktoré vám montážni technici dovezú i hneď zmontujú. Výhodou je, že všetky výrobky vo vašej spálni vedia zladiť do jedného dekóru, aby vám všetok moderný kvalitný nábytok vhodne harmonizoval s vaším prostredím.


„Nechajte sa inšpirovať našimi dizajnovými riešeniami postelí a vyberte si vhodný kus do vašej spálne, detskej izby vášho dieťaťa či hosťovskej miestnosti. Vašu spálňu s novým interiérovým zariadením môžete uvidieť ešte skôr, než za ňu zaplatíte. Novinkou vo všetkých predajniach Wood Service je 3D návrh vašej spálne, ktorý vám vyhotoví projektant na mieru,“ objasňuje predajná poradkyňa Anna Rzeszotová, v dome nábytku Herma na Kysuckej ceste v Žiline. Posteľ či rovno celý spálňový nábytok si môžete objednať tiež v predaniach Bratislave, Trnave, Trenčíne a v Hrušovom. Jednoducho, kvalitný nábytok na mieru máte tak vždy po ruke. Nuž z takejto izby môžete každé ráno odchádzať nabití energiou, pozitívne naladení a predovšetkým zdraví.