Vstavané skrine na mieru

Vstavaná skriňa - šatník

Oblečenie prakticky každému človeku z roka na rok v skriniach pribúda a zvlášť pribúda u žien. Lenže kam tie neustále rozrastajúce sa kopy odevov stále ukladať? V tomto prípade Vám určite pomôžu vstavané skrine kde umiestnite nespočetné množstvo tričiek, nohavíc, šiat, mikín, búnd či spodného prádla a zároveň v tom všetkom budete mať prehľadný poriadok. … Prečítať si viac »

Najlepšie posuvné systémy a kvalitné kľučky

Vstavaná skriňa

Vstavané skrine a kľučky sa čoraz ťažšie otvárajú. Obávate sa toho, že nastane deň a vy sa nedostanete do svojho šatníka a ani do izieb? Vybabrite s nepodarenými kľučkami a posuvnými systémami a snažte sa ich čím skôr vymeniť za nové. Kde však hľadať najkvalitnejšie posuvné systémy a kľučky? Posuvné systémy na moderné vstavané skrine … Prečítať si viac »

Vstavaná skriňa nielen ako úložný priestor

Vstavaná skriňa do detskej izby

Bytové doplnky a nábytok sú veci ktoré riešime v našom živote pomerne dosť často. Akonáhle sa niekam presťahujeme alebo iba potrebujeme viac úložného priestoru, rozmýšľame nad možnosťou zaobstarať si väčšie skrine, ktoré nám poskytnú dostatok úložného priestoru a navyše nám poslúžia dlhú dobu. Skriňa ktorá naplní vaše očakávania Veľmi dobrou alternatívou je vstavaná skriňa. Práve … Prečítať si viac »

Vymeňte svoju starú skriňu za novú

Vstavaná skriňa divendoor

Pri pohľade na vašu skriňu rozmýšľate nad tým, že by ste ju už naozaj mali vymeniť? Dvere vŕzgajú alebo sa dokonca už ani nedajú zavrieť, nemáte v skrini dostatok miesta na všetko čo potrebujete a skriňa už naozaj vyzerá otrasne? Tak už nerozmýšľajte a pustite sa do zmeny. Vstavané skrine online vám pomôžu s výberom tej najkrajšej a najpraktickejšej skrine … Prečítať si viac »

Vstavané skrine a šatníky do spálne

Moderná vstavaná skriňa do spálne

Spálňa je vo väčšine domácností miestnosťou, ktorá slúži nielen na spanie, ale aj na odkladanie najrôznejších vecí. Pre každého je totiž pohodlné ráno vstať a mať všetko po ruke. Otvoriť skriňu, vybrať oblečenie na nastávajúci deň, skontrolovať či je všetko v poriadku a vyraziť na cestu do práce. Aj to však podmieňujú vhodné úložné miesta v tejto izbe. Aké … Prečítať si viac »