Vstavané skrine na mieru

Oblečenie prakticky každému človeku z roka na rok v skriniach pribúda a zvlášť pribúda u žien. Lenže kam tie neustále rozrastajúce sa kopy odevov stále ukladať? V tomto prípade Vám určite pomôžu vstavané skrine kde umiestnite nespočetné množstvo tričiek, nohavíc, šiat, mikín, búnd či spodného prádla a zároveň v tom všetkom budete mať prehľadný poriadok.

Klasická skriňa vs vstavaná skriňa

Klasické skrine na oblečenie sú fajn, ale až keď si domov zadovážite vstavanú skriňu s posuvnými dverami, tak pochopíte, že to za tie peniaze určite stálo. Výrobcovia vám dnes ponúknu riešenia na mieru a nemusíte sa teda trápiť s tým, že vaša spálňa či predsieň sa vyznačuje nepraktickými a neštandardnými rozmermi. V dnešnej dobe je totiž možné úplne všetko – a nájsť správnu vstavanú skriňu nie je žiadny problém.

Výhody vstavaných skríň

Už dávno neplatí, že by vstavané skrine plnili čisto funkčnú a praktickú úlohu. Naopak, vďaka bohatej ponuke a starostlivo prepracovaným dizajnovým prevedením nimi aktuálne viete skrášliť akúkoľvek izbu – či už sa jedná o štandardnú spálňu, detskú izbu, ale aj obývačku či kuchyňu a samozrejme aj predsieň. Vstavaná skriňa sa hodí do každej izby v byte či dome.

Vďaka širokej ponuke vzorov, materiálov a vzájomných kombinácií naozaj zapadnú všade. Ich hlavná výhoda však aj naďalej spočíva najmä v množstve úložného priestoru, ktorý poskytujú.

Vstavaná skriňa s posuvnými dverami

Výber vstavanej skrine

Pri výbere vstavanej skrine nepozerajte len na cenu, ale aj to koľko úložného priestoru v nej viete vytvoriť. Odporúčame Vám, aby ste si vybrali miesto na rozličné druhy oblečenia. Niekomu viac vyhovuje čo najviac miesta na vešanie, inému zas vyhovujú rôzne zásuvky na rôzne druhy oblečenia. Rôzne priehradky na tričká či spodné prádlo. Výber je len na vás. Odporúčame si zohnať lokálneho stolára a spolu s ním navrhnúť vnútorné usporiadanie skrine, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Síce to môže stáť o niečo viac, ale určite sa do tejto časti nábytku oplatí investovať.