Plávajúca podlaha, pekné koberce a kvalitné plastové okná

Plávajúca podlaha

Výber plávajúcich podláh, kobercov a plastových okien nie je vo vašom okolí dobrý. Oplatí sa vám cestovať niekoľko kilometrov za dobrými predajňami? Myslíme, že neoplatí! Tentokrát si budete môcť aj vy vybrať z eshopov aj plávajúcu podlahu, koberce a plastové okná. Kde máte ísť? Šikovná plávajúca podlaha Ak máte záujem o plávajúcu podlahu tak utekajte … Prečítať si viac »

Úpravy v byte – nechajte sa inšpirovať

Plávajúca podlaha - dub

Inšpirácii na lepšie bývanie nájdete na internete, v časopisoch alebo aj v samotnej televízii v programoch zameraných na bývanie. Avšak nikdy sa nezamerali na také úpravy, o ktorých sa budeme baviť my. Nikdy vám nedali návrh na konkrétnych dodávateľov, kde si ten a ten kúsok nábytku môžete kúpiť. My vám však poradíme niečo, čo s … Prečítať si viac »

Kvalitné podlahy do Vášho bytu alebo domu

Drevena podlaha

Hľadáte kvalitnú podlahu do vášho bytu alebo domu a neviete si vybrať? Ak áno, tak ste na správnom mieste, pretože u nás nájdete veľký výber rôznych podlahových krytín. Na internete môžete nájsť informácie o rôzne podlahové krytiny a ich výhody či nevýhody. A aj na našej stránke sa teda pokúsme  pozrieť komplexnejšie na najvyužívanejšie z nich … Prečítať si viac »