Úpravy v byte – nechajte sa inšpirovať

Inšpirácii na lepšie bývanie nájdete na internete, v časopisoch alebo aj v samotnej televízii v programoch zameraných na bývanie. Avšak nikdy sa nezamerali na také úpravy, o ktorých sa budeme baviť my. Nikdy vám nedali návrh na konkrétnych dodávateľov, kde si ten a ten kúsok nábytku môžete kúpiť. My vám však poradíme niečo, čo s veľkou pravdepodobnosťou zrealizujete. Zaručene sa vám to bude páčiť. Chcete bývať moderne? Chcete mať najkrajší byt? Ak odpovedáte kladne, tak sa nechajte inšpirovať. Poďme sa na to vrhnúť!

To, na čom stojíme v našom byte

Vaša podlaha v byte neslúži až tak ako kedysi. Zdá sa vám, že sa vám akosi rozchádza? Zdá sa vám, že akosi vŕzga? Bojíte sa po nej čo i len chodiť, len aby ste ju nezničili? Chce to razantnú výmenu – hádam sa nemienite pozerať na to, kým sa vám tá stará rozpadne na kúsky. Špekulácie nad novou podlahou zahoďte za hlavu, skúste cenovo prijateľné linoleum práve od jutex.sk! V širokom okolí nenájdete cenovo lepšiu ponuku linolea. Tak neváhajte a berte jedine od jutex.sk! Linoleum nie je náročné na údržbu, stačí ho len pretrieť a máte vystarané. Dôležitým faktorom linolea je aj to, že dokáže tlmiť zvuk. Je vhodný do kuchyne a do kúpelne. Pustite sa do prerábania podlahy – kúpte si skvelé linoleum!

Podlahy a parkety

Keď už sme pri tej kuchyni a kúpeľni. Všimli ste si tie nevyhovujúce úchytky na nábytku? Máte pocit, že vám onedlho ostanú v ruke a že sa nedostanete do šuflíkov? Máme pre vás návrh. Čítajte ďalej.

Úchytky na nábytku

Špekulácie a vymýšľanie nad tým, že staré úchytky ešte nejako polepíte zahoďte za hlavu. S tými vašimi sa nedá už nič robiť. Potrebujete kúpiť nové pevné úchytky, ktoré vydržia aj silu 150 kg chlapa? Máte také mať! Na stránke fpinterier.sk máte tie najvychytanejšie úchytky v celom okolí.

Ešte však nezabudnite nábytkové vešiaky. Kde si budete vy a vaša návšteva vešať bundy?

Chýbajúce vešiaky

Ako to asi musí u vás vyzerať, keď nemáte žiadne nábytkové vešiaky? Kde si odkladáte bundy v jarnom, zimnom a v jesennom období? Rýchlo zbehnite na stránku fpinterier.sk a vyberajte z ponuky nábytkových vešiakov! Kovové, hliníkové, drevené – všetky majú!