Kvalitný nábytok na mieru

Kuchyňa na mieru

Chcete zrekonštruovať byt alebo dom a neviete si rady s novým nábytkom? Prešli ste už veľa obchodov, ale zatiaľ ste nenašli nič, čo by zodpovedalo vašim snom a predstavám? Určite v tom nie ste sami. Najväčším problémom pre mnoho ľudí stále zostáva výber vhodného vybavenia do kuchyne a kúpeľne, lebo práve tieto dve miestnosti vyžadujú, … Prečítať si viac »

Originálny nábytok na zákazku

Pracovný stôl na zákazku

Ak máte menší byt alebo rodinný domček tak to neznamená, že musíte pociťovať diskomfort spojený s nedostatkom úložných priestorov. Dnes si už vďaka nábytku na mieru môžete zariadiť bývanie naozaj originálnym kusom nábytku so zaujímavými detailmi, ktoré urobia vaše bývanie naozaj jedinečným.  Spoľahnite sa na drevo Nielenže sa drevený nábytok hodí do spální, obývacích izieb, kuchýň, … Prečítať si viac »

Kuchyňa na mieru

Moderná kuchynská linka na mieru

Kuchyňa je súčasťou každého domu či bytu a miestom, kde trávime najviac času. Preto by sme si ju mali zariadiť podľa svojich predstáv. Moderná kuchyňa na mieru nie je len zostavou skriniek, sporáku a drezu, ale miestom, ktoré musí vyhovovať vašim kuchárskym návykom a štýlu života celej rodiny. Výrobcovia kuchýň na mieru dnes ponúkajú množstvo … Prečítať si viac »