Originálny nábytok na zákazku

Ak máte menší byt alebo rodinný domček tak to neznamená, že musíte pociťovať diskomfort spojený s nedostatkom úložných priestorov. Dnes si už vďaka nábytku na mieru môžete zariadiť bývanie naozaj originálnym kusom nábytku so zaujímavými detailmi, ktoré urobia vaše bývanie naozaj jedinečným. 

Spoľahnite sa na drevo

Nielenže sa drevený nábytok hodí do spální, obývacích izieb, kuchýň, chodieb, ale bez obáv ho môžete využiť aj do kúpeľne. Samozrejme potrebujete zvoliť aj vhodný druh dreva, z ktorého bude zhotovený, ale tých je hneď niekoľko a tak to nie je problém. Drevo sa v byte hodí aj na podlahu terasy, ale v tomto prípade odporúčame výber nejakej z exotických drevín.

Ktorý nábytok si nechať vyrobiť na mieru?

Je len na vás, či si necháte urobiť všetko vybavenie na zákazku, alebo len niektoré jeho časti. Zhotoviť je možné takmer čokoľvek. Skrine, skrinky, poličky, komody, jedálenské a pracovné stoly, konferenčné stolíky, stoličky, hojdacie kreslá, vešiaky, postele, schodiská, podlahy, vitríny, interiérové ​​aj vchodové dvere.

Rustikálny nábytok na zákazku

Vďaka vzájomnej dohode bude všetko úplne podľa vašich predstáv, dôjde k využitiu priestoru, ktorý by inak strácal funkcie a bude podčiarknutý aj ráz a štýl vášho bývania.

V čom je nábytok na zákazku originálny?

Každý zákazník má iné požiadavky a potreby, a preto je pri jeho výrobe nutný individuálny prístup. Menia sa druhy vyrábaného nábytku, jeho rozmery, používa sa iný druh dreva a zároveň sa mení aj štýl. To všetko si vyžaduje zakaždým nový návrh, nové riešenie, ktoré vytvára celý remeselník. Vďaka tomu všetkému vzniká originálny a jedinečný kus nábytku, ktorý neuvidíte nikde inde, len u vás doma.