Kvalitné zariadenie detskej izby

Detský nábytok

Každý rodič chce pre svoje deti len to najlepšie. Neuprednostňuje najmladšieho potomka pred staršími a snaží sa všetkým dávať rovnaký podiel lásky, aby ani jeden z nich nebol ukrátený. Keď však prichádza chvíľa, ktorá rodičov prinúti vytvoriť deťom vlastné kráľovstvo, neraz im na tvári zamŕza úsmev. Ponuka zariadenia detských izieb je široká a nájsť kvalitné … Prečítať si viac »

Nábytok, ktorý zútulní detskú izbu

Nábytok do študentskej izby

Deti si veľmi všímajú prostredie, v ktorom sa majú hrať a spať. Preto pri výbere nábytku do detskej izby dbajte na dizajn, ale aj rozostavenie nábytku. Detskú izbu rozdeľte do zón podľa toho, kde sa má dieťa hrať, učiť sa alebo oddychovať. Ušetrí vám to prerábanie izby, keď vaše dieťa pôjde do školy. Podstatou zariaďovania … Prečítať si viac »

Moderné detské izby

Moderná detská izba

Ak ste sa rozhodli zariadiť detskú izbu, tak stojíte pred pomerne veľkou úlohou. Pri každom prvku je totiž potrebné myslieť v prvom rade na bezpečie dieťaťa, ale tiež na úžitkovosť a životnosť. Veľkú úlohu hrá už samotné farebné prevedenie miestnosti. Vyvarujte sa agresívnych farieb, akými sú napríklad sýte odtiene červenej či oranžovej, oveľa lepšie sa hodia pastelové … Prečítať si viac »