Najlepšie zdravotné matrace pre kvalitný spánok

Najlepšie zdravotné matrace - heureka

Budíte sa každé ráno rozlámaní a unavení? Možno máte zlý matrac. Ak zvažujete nákup nového, premýšľajte nad investíciou do zdravotného matraca. Kvalitný spánok je totiž alfou a omegou kvalitného dňa. Čo je zdravotný matrac? Zdravotné matrace musia spĺňať materiálové a zdravotné certifikácie a tiež musia byť zaradené do zoznamu zdravotných pomôcok. Nepleťte si ale zdravotne nezávadný matrac s tým … Prečítať si viac »

Aby ste sa vyspali doružova

Moderná spálňa

Hovorí sa, že jednu tretinu života prespíme. Mnohí večne zaneprázdnení ľudia by možno protestovali, nakoľko oni si niekoľkohodinový spánok nemôžu dovoliť. Ak sa ale chceme doružova vyspať, okrem času potrebujete upraviť aj podmienky v spálni. Čo musíte zmeniť, aby ste sa vyspali doružova a necítili únavu? Zmena matraca alebo postele Ak sa počas noci budievate … Prečítať si viac »

Chceli by ste nové matrace?

Zdravotné matrace

Ste nevyspatí a cítite sa neustále unavene? Potrebujete sa dobre vyspať tak aj posteľ u kamarátov je dobrá? Nemusíte žiadať priateľov o nocľah. Stačí si len kúpiť nový matrac. Vaša posteľ nemusí byť odsúdená na vyhodenie. Problém častokrát býva vo vyležanom matraci. Začnete to vnímať až vtedy, keď sa dostavia zdravotné problémy. Jediné riešenie vám … Prečítať si viac »