Botníky do predsiene

Moderný botník

Botník je dnes súčasťou prakticky každej predsiene v byte alebo dome. A ak si dáte záležať na výbere, tak aj z obyčajného nábytku sa môže stať veľmi pekný dizajnový kúsok. Na trhu nájdete mnoho rozličných botníkov a určite objavíte aj taký, ktorý vašu predsieň skrášli. Možno sa vám to zdá čudné, ale aj vo svete … Prečítať si viac »

Vyčarujte pocit domova už po vkročení do bytu či domu

Nábytok do predsiene

Ľudia sa vo všeobecnosti delia na dve skupiny. Do prvej patria tí, ktorých nadchýna už len predstava o tom, že by si mohli niečo nové kúpiť, zariadiť si svoj domov či ho zrenovovať a skrášliť. Potom sa medzi vami určite nájdu aj takí, ktorí nakupovanie nábytku a doplnkov nemajú príliš v láske. Aby ste túto … Prečítať si viac »

Botník – miesto pre vaše topánky

Moderný botník - červený

Takmer v každej domácnosti sa nájde miesto pre topánky, lenže kto by otváral dvierka a hľadal voľnú policu, a tak sa topánky veselo hromadia kdesi na zemi. Ak však nemáte v domácnosti dostatok miesta, tak by ste si určite mali zaobstarať botník (topánkovník), kde uložíte všetky vaše topánky hneď po príchode do bytu. Ako si … Prečítať si viac »