Vstavané skrine na mieru

Vstavaná skriňa - šatník

Oblečenie prakticky každému človeku z roka na rok v skriniach pribúda a zvlášť pribúda u žien. Lenže kam tie neustále rozrastajúce sa kopy odevov stále ukladať? V tomto prípade Vám určite pomôžu vstavané skrine kde umiestnite nespočetné množstvo tričiek, nohavíc, šiat, mikín, búnd či spodného prádla a zároveň v tom všetkom budete mať prehľadný poriadok. … Prečítať si viac »

Moderný nábytok, ktorý vám skrášli bývanie

Moderná obývacia stena

Moderné domácnosti sú na úplne inej úrovni ako to bolo ešte pred niekoľkými rokmi. Vďaka prílivu zahraničných firiem my spoznávame moderné trendy a štýly, ktoré vo svete frčia. Práve to sa prejavuje aj v dnešných slovenských interiéroch a celkovom vybavení našich domácností. Moderný dizajn s cieľom efektívne využívať priestor dnes vládne interiérovému dizajnu. Aj malý priestor … Prečítať si viac »

Vstavaná skriňa nielen ako úložný priestor

Vstavaná skriňa do detskej izby

Bytové doplnky a nábytok sú veci ktoré riešime v našom živote pomerne dosť často. Akonáhle sa niekam presťahujeme alebo iba potrebujeme viac úložného priestoru, rozmýšľame nad možnosťou zaobstarať si väčšie skrine, ktoré nám poskytnú dostatok úložného priestoru a navyše nám poslúžia dlhú dobu. Skriňa ktorá naplní vaše očakávania Veľmi dobrou alternatívou je vstavaná skriňa. Práve … Prečítať si viac »

Rozumná voľba interiérového zariadenia

Nový byt alebo dom je snom mnohých ľudí. Nejde však o lacnú záležitosť, ktorú by si mohol dovoliť každý. A keď už si na byt alebo dom našetríte či požičiate, ostáva vám ešte ďalšia veľká investícia – nákup zariadenia. Preto vám dáme pár rád, ako si vybrať také zariadenie, ktoré nebude príliš drahé, bude dobre vyzerať a navyše … Prečítať si viac »

Vymeňte svoju starú skriňu za novú

Vstavaná skriňa divendoor

Pri pohľade na vašu skriňu rozmýšľate nad tým, že by ste ju už naozaj mali vymeniť? Dvere vŕzgajú alebo sa dokonca už ani nedajú zavrieť, nemáte v skrini dostatok miesta na všetko čo potrebujete a skriňa už naozaj vyzerá otrasne? Tak už nerozmýšľajte a pustite sa do zmeny. Vstavané skrine online vám pomôžu s výberom tej najkrajšej a najpraktickejšej skrine … Prečítať si viac »