Ako zariadiť izbu pre prváčika?

Moderná detská izba

Už je to za dverami! Vašu dcéru alebo syna čaká po letných prázdninách nová etapa života, keď zasadne do školských lavíc. Bude to niečo nové a iné než doteraz a vy dúfate, že to vaša ratolesť dobre zvládne. Už nakupujete aktovku, puzdro a ďalšiu výbavu? So školskou dochádzkou súvisí nielen obstaranie týchto vecí, ale malo … Prečítať si viac »

Vstavaný šatník – zabudnite na presúvanie sezónneho oblečenia

Vstavaný šatník do spálne

Aktuálne jesenné počasie vás dostalo do nepríjemnej situácie, keď neviete, ako si máte uložiť oblečenie do skrine, aby ste mali všetko potrebné na dosah? V prechodnom období je to naozaj náročné a úplne nemožné v prípade netypického a premenlivého počasia. Ak sa tohto problému chcete zbaviť navždy a už nikdy nechcete presúvať sezónne veci do najvyššej poličky alebo do perináča, … Prečítať si viac »

Úložné priestory a vstavané skrine

Vstavaná skriňa do spálne

V každej domácnosti z času na čas riešime problém s úložným priestorom. Či už bývame v dome alebo byte, tak nedostatok priestoru pre uskladnenie oblečenia a ostatných vecí nám neraz robí starosti. Existuje však zopár šikovných trikov, vďaka ktorým už tieto starosti nebudete mať a váš domov navyše nadobudne nový rozmer. Poďme sa teda pozrieť na základné rady a tipy … Prečítať si viac »