Biela kuchyňa bude stále moderná a trendy

Veľká biela kuchyňa

Biela kuchyňa v súčasnosti patrí k najobľúbenejším trendom pri zariaďovaní bývania. Práve biela farba totiž opticky zväčšuje aj malú kuchyňu a zároveň u mnohých ľudí vzbudzuje moderný a luxusný dojem. Veľmi dobre vyzerá aj v lesklej aj matnej bielej farbe. Biela je univerzálna Biela jednoznačne patrí medzi najuniverzálnejšie farby vôbec, ktoré si dokážu hravo poradiť … Prečítať si viac »

Kuchyňa na mieru

Moderná kuchynská linka na mieru

Kuchyňa je súčasťou každého domu či bytu a miestom, kde trávime najviac času. Preto by sme si ju mali zariadiť podľa svojich predstáv. Moderná kuchyňa na mieru nie je len zostavou skriniek, sporáku a drezu, ale miestom, ktoré musí vyhovovať vašim kuchárskym návykom a štýlu života celej rodiny. Výrobcovia kuchýň na mieru dnes ponúkajú množstvo … Prečítať si viac »

Moderná kuchyňa

Moderny kuchynsky nabytok

Pri výbere moderného nábytku do kuchyne si najprv urobte predstavu, aký štýl vybavenia kuchyne by sa Vám páčil. K tomu Vám opäť poslúži internet alebo katalógy firiem, ktoré sú bežne k dispozícii na ich pobočkách. Dôležité je, aby ste uvažovali realisticky a vychádzali z Vašich priestorových možností. Ak máte približne vybraný štýl (ponuka je dnes … Prečítať si viac »