Módne trendy vo svete bytových doplnkov – obrazy

Módne trendy v bývaní sú často prchavé ako kvapôčka rosy v žiare lúčov letného slnka. My sme sa snažili zachytiť tie, ktoré sa týkajú bytových doplnkov, konkrétne obrazov. Tie totiž ani zďaleka nie sú len pomysleným krmivom pre galérie a bohatých milovníkov umenia.

Fotka na plátno

Vďaka digitálnej technike dnes nie je problém spraviť naozaj peknú fotku aj prostredníctvom objektívu fotoaparátu v telefóne, prípadne ju neskôr pomocou špecializovaného softvéru upraviť.. A pokiaľ sa nevydarí, nič sa nedeje, veď pamäťové karty pojmú obrovské množstvo dát. Niektoré fotky je ale naozaj škoda nechávať zapadnúť virtuálnym prachom. A práve také si môžete nechať kvalitne vytlačiť a zarámovať. Rodinné foto na plátne alebo momentky z vydarenej dovolenky tak môžu zdobiť steny vášho príbytku. Pridanou hodnotou je v správnu chvíľu vystihnutý jedinečný moment, ktorý fotografia, vlastne už obraz, zachytáva.

Jedinečnosť

Ručná výroba sa skvie medzi tonami strojovo vyrábaných vecí viac ako kedykoľvek predtým. Podobne aj obrazy na plátne do bytu majú svoje nezameniteľné čaro, kúzlo, ktoré im odovzdali ruky maliara. Možno nie sú dokonalé, no to je práve moment, ktorý ich odlišuje od ostatných obrazov a robí ručne maľované výtvory takými jedinečnými. V umeleckej sfére zdatní jedinci môžu obdivovať majstrovské ťahy štetcom a celkovú kompozíciu obrazu, no aj ostatných takýto obraz obraz zahreje na duši. Ručne maľované obrazy predstavujú trvalú hodnotu, ktorej čas neuveriteľne svedčí.

5 dielny obraz do obývačky

Rozkúskované plátna

Najmä na rozmernejšie povrchy je zameraný predaj obrazov na stenu, ktoré sú zložené z viacerých kusov. Takýto obraz má plastickejší charakter a vhodne vypĺňa práve väčšie steny. V ponuke bývajú aj obrazy kombinované s hodinami, ktoré nerušia celkový dojem a pohľad na obraz a pridávajú mu punc praktickosti.