Moderné rolety do obývačky

Ak hľadáte účinné riešenie ako zatieniť okná svojej obývačky a zároveň ochrániť Vaše súkromie, tak ste na správnom mieste. Správne zvolené rolety do obývacej izby predstavujú veľmi moderné a elegantné riešenie. Okrem príjemného tieňa zároveň skrášlia interiér celej izby. Ak teda nechcete v izbe klasické látkové záclony, tak určite čítajte ďalej.

Moderné rolety

Máloktoré prvky tieniacej techniky sa tešia takej veľkej obľube ako práve rolety. Moderné rolety do obývacej izby nielenže spoľahlivo zatienia izbu adodajú interiéru elegantný vzhľad, ale tiež ponúkajú celú radu praktických úžitkových vlastností. Moderné rolety ponúkajú komfortné ovládanie, dlhú životnosť a v neposlednom rade ľahkú údržbu. Látkové rolety sa dajú prať rovnako ako klasické látkové záclony.

Rímske rolety pre okná v obývačke

Zaujímavú alternatívu roliet predstavujú rímske rolety, ktoré sa tešia veľkej obľube predovšetkým vďaka svojmu krásnemu vzhľadu. Na rozdiel od klasických roliet sa rímske rolety nenavíjajú, ale skladajú smerom nahor, čím vytvárajú v interiéri neobyčajne útulné prostredie. Ladné nariasené záhyby rímskych roliet navyše rozvíjajú predstavivosť, a preto sa v ich spoločnosti príjemne relaxuje. Dekoratívny charakter rímskych roliet povýšil tento druh tieniacej techniky na hodnotný estetický doplnok, ktorý vkusne dotvára interiér. Rímske rolety sa montujú v prevedení nad okno.