Moderná spálňa

Pri výbere spálne a najmä postele by sme mali byť viac ako starostliví. Dôvody sú zrejmé. Či sa nám to páči alebo nie, tak v posteli strávime 1/3 svojho života. Preto by nielen posteľ samotná, ale aj prostredie, kde sa nachádza malo stáť za to. Dominantu spálne tvorí posteľ. Preto najskôr začnite vyberať práve posteľ. Existujú rôzne druhy postelí. Predovšetkým sa líšia ich rozmery. Moderná posteľ spája maximálne pohodlie s nápaditým dizajnom a praktickosťou. Najprv si teda ujasnite, koľko ľudí bude na posteli spať a potom si vyberte najvhodnejšiu posteľ. Moderná spálňa v sebe dnes spája minimalizmus a  eleganciu.

Pre výber postele je teda rozhodujúci počet ľudí, ktorí budú na nej spať. Nemusíte však ustupovať zo svojich nárokov a predstáv. Pre tých z vás, ktorí chcú svoju posteľ obývať sami a zároveň si chcú naozaj “pohovieť” sú k dispozícii postele šírky 140 cm. I partnerské dvojice majú možnosť voľby. Pre nich sú vyrábané postele šírky 160 cm, ale dnes nie je problém zohnať ani posteľ väčších rozmerov tak, aby ste si užili dostatok priestoru. Rôzne nároky môžete mať aj na výšku postele. Ale to všetko sa dá v dnešnej dobe celkom ľahko zadovážiť.

Manželské postele pre modernú spálňu sa dnes vyberajú najmä podľa ceny a kvality. Medzi najobľúbenejšie manželské postele patria postele z masívu.

Moderná spálňa