Luxusné kuchyne s moderným a zároveň praktickým vybavením

Miesto, kde pijeme rannú kávu a miesto, kde pripravujeme chutné raňajky, obed a večeru musí byť aj po rokoch stále prakticky vybavené. Kuchyňa je srdcom domácnosti a už pri navrhovaní by sme mali myslieť na praktické rozmiestnenie nábytku, spotrebičov a zladenie dekoračných prvkov, aby tvorili harmonický priestor.

Kuchynské linky na mieru

Túžba po luxusnej, modernej kuchyni nás častokrát vedie k spolupráci s ľuďmi, ktorí sa rozumejú architektúre a vedia vystihnúť potreby klientov a zároveň sa držať moderných štandardov. Jedná sa o kuchynské štúdiá, ktoré klientom navrhnú kuchynskú linku na mieru presne podľa požiadaviek klientov a samozrejme aj podľa dostupných priestorov v kuchyni. Moderné kuchynské linky, ktoré sú vytvorené len pre klienta, takže ich nikde inde nenájdeme, sú pre klientov veľkým lákadlom a kuchynské štúdio v Bratislave alebo v inom meste na Slovensku to veľmi dobre vie. Okrem návrhu tieto kuchynské štúdiá dokážu vyrobiť kuchynské linky na mieru presne podľa návrhov. V prípade akýchkoľvek opráv v návrhu je možné konkrétne zmeny zakomponovať do návrhu, avšak ešte pred schválením a následnou výrobou nábytku, v tomto prípade kuchynskej linky.

Zásuvkové systémy a moderné zásuvky s úložným priestorom

Keďže väčšina žien má množstvo riadov a pomôcok na varenie, nová kuchynská linka v luxusných kuchyniach musí mať kvalitné bezporuchové zásuvkové systémy a moderné zásuvky s dostatočným úložným priestorom. Kombinácia nízkych, vysokých a stredných zásuviek urobí z novej kuchynskej linky praktický priestor na kuchynské riady, príbory a rôzne iné pomôcky na prípravu jedál.

Luxusná kuchyňa

Pracovná doska a kuchynské batérie s drezom

Luxusné kuchyne s moderným a zároveň praktickým vybavením by mali mať luxusnú a zároveň odolnú pracovnú dosku a nemal by chýbať ani odolný drez s pákovou kuchynskou batériou.
Čo sa týka výberu drezov, odporúča sa vyberať si z luxusného granitového drezu alebo z praktického nerezového drezu. Pracovná doska by mala byť z odolných materiálov. Medzi luxusné a zároveň odolné materiály pracovných dosiek radíme žulu a bezpečnostné sklo.