Bodové svetlá do kúpeľne

Bodové svetlá sú na trhu už dlhšiu dobu. To však neznižuje ich dôležitosť práve v kúpeľniach, pretože bodové svetlá dokážu ako jedny z mála prežiariť kúpeľňu takým spôsobom, aby nielen vyzerala nádherne, ale aby v nej bolo aj dostatok svetla. Bodové svetlo je tiež príjemné a veľmi pomôže napríklad aj pri líčení či iných úkonoch v kúpeľni.

Bodové osvetlenie vám pomôže

Svetlo je v kúpeľni alfou a omegou. Ak máte malé okno v kúpeľni a nedostatok svetla, potom sa stáva z kúpeľne kobka, ktorá nie je moc praktická, pretože pri líčení, či holení, dochádza k poškodzovaniu zraku a nadmernému namáhaniu očí. Urobte si pohodlie a praktickú kúpeľňu a vybavte ju bodovými svetlami!

Bodové svetlá dajte do podhľadov a hlavne priamo nad zrkadlo a napríklad v okolí vane, nad vaňu, či sprchový kút. Odporúčame aj tlmené svetla, ktorá dokážu vykresliť nádhernú chvíľku vo vani, keď práve odpočívate pri kúpeli. Tieto svetlá si môžete zapojiť oddelene, alebo môžete vybrať rovno led osvetelenie tak, aby všetky ledky v kúpeľni mali túto technológiu.

LED osvetlenie

LED systémy sú krásne, avšak nedokážu dať toľko svetla, ako bodové žiarovky. Z toho dôvodu LED technológiu používajte ako skrášľovací mechanizmus, ktorým podčiarknete dizajn napríklad vane, či iného podobného prvku. LED svetlá môžete dať tiež okolo zrkadla a púšťať ich ako prvé svetlo ráno, aby si oči zo začiatku zvykli na nie príliš prudké svetlo.

Hrajte sa so svetlom v kúpeľni, pretože ako si osvetlíte kúpeľňu, tak vám bude aj slúžiť. Ak chcete maximálnu praktickosť, potom na svetlách nešetrite. Len tak sa vám investícia do celej kúpeľne oplatí.