Ako si vybrať konferenčný stolík?

Konferenčný stolík je nepostrádateľnou súčasťou každej sedacej súpravy a zároveň je to aj praktický doplnok, na ktorý môžme ukladať veci. Okrem ukladania vecí skrášľuje aj vašu obývačku a dodáva jej čaro domova. Plní teda nie len praktickú úlohu, ale aj estetickú, a práve preto by ste jeho výberu mali venovať dostatok času a pozornosti.

Ako vybrať konferenčný stolík?

Pri výbere konferenčného stolíka premýšľajte nad kombináciou so sedacou súpravou, ale aj farbou izby či kobercom alebo ďalším vybavením izby, aby krásne zapadol do vašej obývačky. Zároveň sa zamyslite nad tým ako plánujete stolík používať a podľa toho vyberajte veľkosť odkladacej plochy, či výšku stolíka. Premýšľajte samozrejme aj nad materiálom a tvarom.

Aktuálna ponuka konferenčných stolíkov

V súčasnej dobe je ponuka najlacnejších konferenčných stolíkov viac než pestrá a rozhodne tak máte z čoho vyberať. Vzhľad stolíka tak môžete prispôsobiť nielen svojmu vkusu, ale aj zariadeniu interiéru. Do moderných a minimalistických izieb sa hodia moderné konferenčné stolíky, v obývacích izbách zariadených v súlade s prírodou sa budú najlepšie vynímať masívne konferenčné stolíky.

Jednoduchý konferenčný stolík

Moderné konferenčné stolíky

Moderný štýl dnes udáva trendy, a tak sú luxusné moderné konferenčné stolíky veľmi obľúbené. Vďaka svojmu dizajnu skvele podčiarknu celkové zariadenie obývačky. A ak si zaobstaráte nejaký zaujímavý kúsok – napríklad v peknej farbe a netradičnom tvare, tak určite strhnete pozornosť vašich návštev.

Konferenčné stolíky z masívu

Drevo je právom najobľúbenejší materiál konferenčných stolíkov. Môžete ho kúpiť v niekoľkých farebných odtieňoch, ktoré viete prispôsobiť farbe izby či zvyšku interiéru. Výhodou je aj to, že stolík vyrobený z kvalitného masívneho dreva vám bude robiť spoločník v obývacej izbe kľudne niekoľko desiatok rokov.

Konferenčný stolík

Sklenené konferenčné stolíky

Sklo je krásny a čistý materiál, ktorý si na nič nehrá, a preto ho môžete umiestniť ho prakticky do akéhokoľvek interiéru – skvele sa bude vynímať v modernej izbe, ale aj v izbe kde hrá hlavnú úlohu drevo. Sklenené konferenčné stolíky do obývačky môžu mať drevený rám a veľmi často sa kombinujú s decentným kovom. V interiéri pôsobia elegantným až luxusným dojmom.