Zimný kabát vášho domu

Nielen vám, ale aj vášmu domu býva cez zimné obdobie zima. Nie? Myslíte si, že si z vás robíme srandu? Mýlite sa, aj on potrebuje kabát, ktorý by ho hrial a ktorý by hrial aj vás. Nehovoríme o kúrení, ale o oteplení fasády vášho domčeka. Doporučujeme vám zateplenie vášho domu. Budete chrániť váš domček pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Domček sa vám odvďačí v podobe teplého vzduchu v interiéri. Starajte sa oň.

A už to začína 

Stavebné práce sú v plnom prúde. Robotníci vám pobehujú po záhrade, všade samý polystyrén, samé omrvinky z neho, množstvo lepidla a ďalšieho stavebného materiálu. Nemáte už kam pomaly ani stupiť. Takáto býva situácia, keď sa rozhodnete zatepľovať. Dúfam, že vás to neodradí a nebudete chcieť cúvnuť. Spomeňte si na to, aké to má výhody! Chránite tým svoj dom a aj pohodlie a teplotu svojho obydlia.

Pri týchto stavebných úpravách a rekonštrukciách bude potrebné, aby robotníci mali na sebe rukavice. Neváhajte a ešte pred rekonštrukciou si zaobstarajte pracovné rukavice. Rukavice budú chrániť vašich robotníkov pred vonkajšími vplyvmi, napríklad pred nežiadúcimi účinkami lepidla a malty. Ešte však nezabudnite aj na montérky. Stavebné úpravy nebudú predsa vykonávať v oblekoch.

Kvalitné pracovné oblečenie

Pracovné oblečenie je povinnosťou každého robotníka. Tak ak si nebodaj nejaký robotník na vašej stavbe zabudol vziať zo sebou montérky, vašou dobru vôľou bude ak kúpite lacné montérky. Prinajlepšom vám všetky ostanú a využijete ich práve vy pri ďalších stavebných úpravách. Montérky od firmy Elstrote vám zaručujú kvalitu materiálu, takže sa nemusíte strachovať, že pri zachytení o nejaký drôt sa vám montérky roztrhnú. Hneď to bude aj lepšie vyzerať, keď budú vaši pracovníci aj nejako vyzerať, nemyslíte? Nejedna žena z ulice si všimne pekného robotníka na stavbe!

Zateplenie bytovky v Bratislave