Nábytok Asko

Asko Nábytok, s.r.o. je jedným z najväčších dodávateľov a predajcov nábytku v celej Slovenskej republike. Ak neveríte, potom sa môžete pozrieť na výsledky spotrebiteľských prieskumov a tiež sa môžete pozrieť na počet zákazníkov firmy Asko Nábytok. Firma na slovenskom trhu pôsobí od roku 2006 rokov a počet ich zákazníkov stále rastie. Nábytok od firmy Asko určite všetci poznáte – aj to je dôkazom jeho popularity. Vo všetkých predajniach Asko nábytok dodržiavajú garanciu najnižších cien, ktorú zaručujú 10% zľavou v prípade, že objavíte v ponuke konkurenčnej firmy rovnaký výrobok ako je Asko nábytok.

Ponúkaný tovar

V obchodoch Asko nábytok sa stretnete vždy s kladným prístupom obchodníkov, ktorí vám pomôžu vybrať si pre Vás ten najvýhodnejší nábytok. Či už budete zháňať sedacie súpravy, obývacie steny, postele do spálne, vstavané skrine alebo kuchynskú linku, nikdy nebudete s ponukou Asko nábytok sklamaní. Vyškolení predajcovia Vám radi poradia a pomôžu pri výbere zo širokej ponuky nábytku. Asko ponúka približne štvrtinu nábytku domácej výroby, ostatné výrobky sú z celého sveta, predovšetkým sú to však výrobky európskej produkcie.

Asko nábytok a splátky

Rovnako ako v iných obchodoch s nábytkom ako je Sconto nábytok alebo IKEA, Kika môžete aj v obchodoch Asko platiť tovar v hotovosti, kreditnou kartou alebo aj na splátky. Dlhodobá spolupráca s GE Money Bank umožňuje zákazníkom nakupovať na Multiservis. Zákazník má možnosť vybrať si z niekoľkých splátkových produktov, ktoré mu najviac vyhovujú.

Sortiment

Medzi hlavný sortiment Asko nábytku patrí kancelársky nábytok, písacie stoly, stoličky, kancelárske kreslá, kuchynské stoly, stoličky, skrinky, postele, matrace, obývacie steny, konferenčné stolíky, stolíky pod televíziu a veľa ďalšieho drobného nábytku a bytových doplnkov. V každej predajni vám personál poskytne poradenstvo a zákaznícky servis.