Najdrahšie designové kancelárske stoličky

Zaujímajú vás, ktoré sú najdrahšie dizajnové stoličky na svete? Ste na správnom mieste! Stoličky a hlavne kancelárske stoličky, sú navrhnuté tak, aby vám boli pohodlné dlhé hodiny. Každá jedna má však jedinečný tvar. Musíte dbať na ergonómiu stoličky a najdôležitejšie je, aby ste si boli istí, že sa hodí na kontúry vášho tela kvôli maximálnemu pohodliu. Videli ste, ako vyzerajú stoličky a kancelárske kreslá v týchto dňoch? Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, majú naozaj neobvyklé tvary. Veď sa presvedčte.

Martin Baker a jeho Sedadlo MK3

Čierna edícia stoličky je ďalším románom a vzrušujúcim predstavením nábytku vyrobeného z tejto značky sedadiel. Toto sedadlo bolo prvýkrát montované do lietadiel v roku 1955 a bolo použité v bojových lietadlách ako Javelin, Vampire a Vulcan. Základ tejto stoličky je vyrobený z oceľových rúrok s priemerom 316 mm. Kancelársky nábytok by s touto stoličkou vyzeral naozaj zaujímavo vo vašej pracovni. Potrebovali by ste na ňu len okolo 39 995 amerických dolárov, čo je okolo 34 130 euro.

Sedadlo mk3

Kreslo od Masanori Umeda

Toto kultové kreslo je navrhnuté so Swarovski kryštálom. Kreslo napodobňuje kvitnutie kvetu a tvorí súčasť zbierky Diamond Collection od Edry. Toto kreslo si môžete kúpiť do vášho príbytku len za 67 000 dolárov, čo je okolo 57 000 Euro.

Kreslo Masanori Umeda

Stolička Silhouette

Organická a funkčná Silhouette stolička, je remeselnícky kúsok vyrobený z jediného medeného plechu, ktorý bol ručne valcovaný a zalomený. Táto starodávna technika, ktorá sa používa pri klasických automobiloch, umožňuje remeselníkovi vytvoriť zaujímavé krivky z plochého listu. Na povrch sedadla a operadlá sa používa pružná koža. Z technického hľadiska môže byť považovaná za najdrahšiu koženú stoličku na svete. Ak si ju dáte medzi ostatné kancelárske stoličky vaša firma sa týmto luxusným sedením určite preslávi po celom svete. Môžete si ju kúpiť za 78 000 dolárov, čo je okolo 66 000 Euro.

Stolička Silhouette

Xosted kreslo

Kreslo je navrhnuté z výfukového systému Porsche. Vyrobenie tohto kresla trvá viac ako 300 hodín a je z nehrdzavejúcej ocele a pozlátené 24K zlatom. Zaltá verzia kresla je v predaji za 85 000 dolárov, čo je okolo 72 000 Euro.

Kreslo- The xosted