Nábytok Möbelix

Möbelix nábytok je firma, ktorá bola založená v Rakúsku v roku 1989. Mesto, v ktorom padla prvá myšlienka o založení tejto firmy sa nazýva St. Florian. Počas niekoľkých rokov sa začali rozširovať pobočky po Rakúsku, následne aj do ďalších štátov okolo Rakúska. Každým rokom predá firma Möbelix viac ako 35 000 obývacích stien, 20 000 kuchýň a 40 000 čalúneného nábytku. Möbelix nábytok sa rýchlo rozvíja a udržiava sa na vysokých priečkach na trhu nábytku. Mobelix ponúka svojim zákazníkom nábytok za nízke ceny. V predajniach nájdete obývacie steny, sedacie súpravy, pohovky a aj konferenčné stolíky, ktorými si môžete vybaviť vašu obývaciu izbu.

K pokojnému a pohodlnému spánku Vám určite prispejú matrace a postele, ktoré si môžete v Mobelixe zakúpiť. Spálňu si tiež môžete vybaviť skriňami určenými pre priestory spální. Pre svoju kuchyňu tu tiež nájdete množstvo príslušenstva. Môžete si zakúpiť kuchynské skrinky, nábytok do jedálne, rôzne dlhé rohové lavice, stoly a tiež mnoho druhov stoličiek. Aby sa Vám vo vašej kancelárii dobre pracovalo, musíte si ju vybaviť podľa vášho vkusu.

Möbelix Vám ponúka písacie stoly a taktiež otočné stoličky. Veľmi dôležitou súčasťou bytu sú vchodové dvere do bytu, ktoré by samozrejme mali spĺňať bezpečnostné, ale aj estetické normy. Po vstupe do bytu sú na rade predsiene, ktoré by taktiež mali pôsobiť dobre, aby sa Vaša návšteva cítila hneď od začiatku ako doma. Všetko si môžete vybrať nielen podľa pohodlnosti, ale aj podľa farby. Vaše deti si do svojej izby tiež určite nájdu vkusný nábytok. Majú výber z veľkého množstva poschodových postelí, tiež si môžu vybrať rôzne vybavenie, ktoré je určené priamo do detskej izby. Nastávajúce mamičky si môžu vybrať aj kočík.