Lacný a moderný nábytok Kika

Kika nábytok – to je moderný nábytok pre každého. Kika je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou patrí medzi najväčších svetových predajcov nábytku. Na Slovensku sa Kika nábytok radí medzi predných predajcov popri IKEA, Sconto a ASKO nábytku. Kika nábytok sa stal obľúbeným vďaka veľkému sortimentu nábytku a bytových doplnkov, ktoré sledujú aktuálne trendy vo svete dizajnu. V obchodoch nájdete všetok nábytok do spálne, kuchynský nábytok, nábytok do detských izieb, ale aj záhradný nábytok alebo vybavenie kancelárie. To všetko v kvalitnom prevedení a za nízke ceny. Na svoje si v Kika nábytku prídu aj tí, ktorí vyhľadávajú luxusný nábytok.

Servis

Jednou z vecí, na ktorú môžu byť v predajniach Kika nábytok pyšný, je určite zákaznícky servis. Skúsení zamestnanci zaisťujú kvalitný poradenský servis, dovoz tovaru a kompletnú realizáciu. Nábytok sa ako väčšina dnešného nábytku často predáva zložený v krabici. Vďaka tomu je uľahčený transport nábytku do domova zákazníka. Problém nastáva pri zostavení nábytku. Nie každý sa na to cíti a preto spoločnosť Kika zabezpečuje aj odbornú montáž priamo u zákazníka.

Tradícia Kika

Rakúska spoločnosť Kika nábytok má dlhú históriu siahajúcu až do roku 1910. Prvý obchodný dom s nábytkom bol otvorený roku 1973. Od tej doby Kika expandovala do ďalších krajín Európy a jej sieť momentálne dosahuje vyše 40 predajní.