Moderné kusové koberce

Rád sledujete magazíny o trendoch v bývaní a neustále premýšľate o tom, čím by ste mohli svoj domov ešte vylepšiť? Máme pre vás skvelý tip! V posledných rokoch sa veľmi obľúbené stali moderné plávajúce či laminátové podlahy a na klasické koberce sa začalo tak trochu zabúdať. Práve teraz sa ale koberce opäť vracajú do módy. Kvalitné koberce dnes skrášlia byt a dodajú mu moderný nádych, pretože práve zaujímavý moderný koberec si návšteva často všimne ako prvý.

V dnešnej dobe už aj koberce môžu vyzerať moderne. Môžete ich doplniť na celú plochu izby, alebo ak ste si už na plávajúcu podlahu zvykli, tak na ňu môžete umiestniť kusový koberec. Ako vhodné miesto na umiestnenie moderného kusového koberca môže poslúžiť konferenčný stolík či jedálenský stôl. Možností na umiestnenie koberca je mnoho. Vyberať si môžete z krásnych kusových kobercov v mnohých rôznych farbách, pretože určite nájdete farbu, ktorá sa vám bude domov hodiť.

Koberce na schody

Ak bývate vo viacposchodovom rodinnom dome tak máte doma aj schodisko. Schodisko síce plní najmä svoju praktickú funkciu, ale netreba zabúdať ani jeho funkciu estetickú. Môžete ho vylepšiť pomocou praktických nášľapov na schody. Vaše schody tak budú vyzerať krajšie a zároveň zvýšia vašu bezpečnosť – už nebude hroziť, že by ste na schodoch pošmykli a spadli. Ďalšou nemenej dôležitou výhodou je aj to, že nášľapy na schody zamedzujú opotrebovávanie alebo poškodzovanie schodiska, takže bude aj po rokoch vyzerať ako nové.

Koberce si môžete objednať aj online

Naozaj kvalitnú ponuku kusových kobercov za akciové ceny nájdete vo veľkých obchodoch s nábytkom ako IKEA, Kika, Decodom, Möbelix, Asko, ale aj vo veľkých špecializovaných obchodoch, ktoré predávajú iba koberce. V dnešnej dobe si môžete kvalitné a lacné koberce objednať online cez internet, a tak nemusíte nikam chodiť a nič prenášať.