Moderné krby a pece

Ešte ste v práci len pár hodín a už rozmýšľate nad programom, ktorý si spravíte s rodinkou po návrate z nej? Hodiny však bohužiaľ pomaly ubiehajú, o to viac sa neviete dočkať kedy už budete doma a budete sa môcť pritúliť k svojim deťom a svojmu partnerovi. S partnerom ste včera pri večeri špekulovali čo by ste si spravili na ďalší deň na večeru, avšak na nič ste neprišli. Plánovali ste posedenie na letnej terase, ktorú máte akurát zrekonštruovanú, avšak viete, že vaši špunti nevydržia dlho vonku, pretože im bude zima. Stačí prehodiť kabát a vychutnávať si vôňu pizze a dobrej spoločnosti pri ohníku. Na zimu ihneď zabudnú, verte nám!

Príchod domov a príprava jedla

Už už vystupujete z auta a vaše deti k vám ženú a vítajú vás doma. Pozerajú vám do tašiek akú dobrú maškrtu ste im doniesli. Vy však máte pre nich prekvapenie, dnes bude na večeru pizza! Možno si trošku pofrflú, možno budú naopak veľmi potešené. Všetko záleží od toho, čo vaše deti obľubujú.

Šunka, saláma, syr, kečup, huby, cesto. Všetko je už nachystané, len kde to piecť? Radi by ste boli vonku a piekli ju vonku? Veď to sa dá! Ak máte šikovnú pizza pec, tak sa nemusíte o nič starať! Pizzu vložíte a ona sa upečie sama, zatiaľ kým si vy budete vychutnávať plamienky ohníka v obývačke pri krbe.

Pec na pizzu

Praktický krb

Zatiaľ čo sa vám bude piecť chutná pizza, vy môžete v kľude relaxovať pri vašom priestrannom záhradnom krbe, ktorý sa týči na vašej záhradnej teraske. Dotvára pokojnú atmosféru a prináša vám pokoj, ktorý ste po pracovne vyťaženom dni súrne potrebovali.

Radi by ste si tento oddych vychutnali, len čo keď nemáte na čom sedieť?

Pohodlné sedenie na záhradke

Aj na záhradke si je potrebné zaobstarať pohodlné sedenie. Nie, že budete sedieť na tvrdých kovových stoličkách, z ktorých vás po hodine sedenia začne bolieť zadok. Obzrite si ponuku látkových pohoviek od sedackynamieru.sk. Budete uchvátení a vyberiete si jednu na vašu záhradku.