Moderná tieniaca technika pre rodinné domy

Moderné rodinné jednopodlažné domy, tzv. bungalovy sú v súčasnosti vyhľadávané stavby medzi mladými rodinami, ktoré sa chcú osamostatniť a chcú vlastnú nehnuteľnosť. Súčasťou týchto moderných stavieb je a nepochybne aj bude moderná tieniaca technika, ktorá má chrániť interiér pred silným slnečným žiarením a zároveň vytvárať súkromie pre všetkých členov rodiny.

Ak máte novostavbu a hľadáte kvalitnú a hlavne modernú tieniacu techniku, prevedieme vás tými najobľúbenejšími.

Screnové rolety

Medzi najobľúbenejšiu tieniacu techniku zaraďujeme aj screnové rolety. Pôvodne boli určené ako tienenie veľkých presklených plôch, najmä na výklady obchodov a reštaurácií. V súčasnosti sú využívané aj v domácnostiach, najmä na moderných rodinných domoch.

Ak chcete vysokú efektivitu tienenia a zároveň chcete zachovať presvetlenie interiéru, odporúčame vám kúpu moderných screnových roliet. Sú vyrobené z redšie tkanej dierkovanej látky, vďaka ktorej budete mať stály kontakt s exteriérom. Výhodou je, že vy budete vidieť von, ale nikto nebude vidieť dnu. Ak teda máte veľké francúzske okná po celom obvode stavby, inštaláciou screnových roliet si vytvoríte intímčo a ochránite váš domov pred prehrievaním.

Pergoly

Ak ste túžili po vonkajšej obývačke a už pri navrhovaní vášho nového domova ste si dali naprojektovať váš domov tak, aby ste mali z interiérovej obývačky plynulý prechod von na terasu, máme pre vás fantastické riešenie, pomocou ktorého si splníte sen o vonkajšej obývačke.

Ak radi trávite čas na záhrade a túžite po vonkajšej obývačke, ktorú môžete využívať aj cez chladnejšie obdobie, kúpte si hliníkové pergoly. V ponuke nájdete aj drevené pergoly. Tie sú však náročnejšie na starostlivosť. Hliník si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť, je stabilnejší a menej náchylný na výkyvy počasia.

Ochranná funkcia tieniacej techniky

Ak chcete do vášho nového domova kvalitnú tieniacu techniku, zabudnite na klasické interiérové žalúzie a poobzerajte sa po screnových roletách, moderných závesoch, po vonkajšom žalúzií, ale aj po pergolách. Ak máte v interiéri tmavšie drevené parkety, určite by ste neboli nadšení, keby vám nevhodná tieniaca technika spôsobila vyblednutie krásnych drevených parkiet.

Kúpte si modernú tieniacu techniku a nebojte sa priplatiť si za kvalitné tienenie, ktoré ochráni celý váš domov pred extrémnymi horúčavami počas liet a zvedavými pohľadmi okoloidúcich a susedov.