Keď hluk nemá vo vašej domácnosti žiadnu šancu

Rozhodli ste sa, že pre svoju domácnosť niečo spravíte. Neustály hluk od susedov, ktorí majú malého hudobníka doma, sa k vám šíril dennodenne. Už sa to nedalo počúvať a rozhodli ste sa pre výrazný zásah do vašej domácnosti. Rozhodli ste sa pre rekonštrukciu. Izolácia domácnosti sa vám vidí ako najlepšie riešenie odstránenia hluku. Súhlasíme s vami, pre nič lepšie ste sa rozhodnúť nemohli. Len tak pre zaujímavosť, vedeli ste odkiaľ má ten malý virtuóz od susedov ten hudobný nástroj? Povieme si.

Hudobný nástroj pre umelca

Nie je na škodu rozvíjať svoj talent a hrať na hudobnom nástroji. Najlepšie hudobné nástroje, ktoré vám vydržia niekoľko rokov nemusíte hľadať v hudobninách v zahraničí, stačí len zavítať na stránku ehudobniny.sk, kde vám ponúknu špičku hudobných nástrojov! Hudobné nástroje, na ktorých hrá malý virtuóz, nemôžu za to, že hluk sa šíri aj k vám. Problém je v nedostatočnej izolácii, či už od podlahy alebo od stien.

Poďme sa pozrieť na tieto nedostatky a poďme si navrhnúť riešenie ako zabrániť šíreniu hluku.

Šírenie zvuku cez steny

Šíri sa vám zvuk cez steny a chystáte sa izolovať si ju? V tom prípade siahnite po kvalitných doskách Phonestar TRI, ktoré sú vám ponúkané na stránke potichu.sk. Firma Potichu vám ponúka len tie najkvalitnejšie izolácie, cez ktoré neprenikne žiaden zvuk. Zvuk nebude mať vo vašej domácnosti žiadnu šancu! Tento druh izolácie je zložený z vrstiev papierového kartónu a jemného kremičitého piesku. Veľkou výhodou tejto ospevovanej izolácie je práve veľká hrúbka. Vďaka tomu cez ňu neprenikne ani najmenší šuchot. Ešte váhate nad výberom izolácie stien? Neváhajte a kontaktujte odborníkov z firmy Potichu.

Materiály na odhlučnenie

Hluk sa môže šíriť nielen cez steny, ale aj cez podlahu. Poďme sa pozrieť na podlahovú izoláciu od firmy Potichu.

Kročajová izolácia = izolácia podlahy

Vedeli ste o tom, že pomenovanie kročajová izolácia označuje izoláciu podlahy? Je to fantasticky a najmä overený kvalitný druh podlahovej izolácie, ktorá vám zabezpečí, aby hluk od spodných susedov neprenikal k vám. Neobávajte sa už nadmerného hluku od spodných susedov. Akonáhle kontaktujete firmu Potichu, tá vám vypracuje plán a navrhne vám izoláciu, ktorá zabráni nadmernému hluku.