Drevené obklady vhodné do interiéru a exteriéru

Prírodné prvky sú v modernom interiérovom dizajne veľmi dôležité a vidieť to na viacerých zrealizovaných projektoch tých najväčších dizajnových štúdií. Medzi prírodné prvky patria nepochybne aj kvalitné drevené obklady, ktoré sa dajú využiť nielen v exteriéri, ale aj v interiéri. Takéto obklady, resp. firmy zaoberajúce sa výrobou drevených obkladov nájdete aj u nás na Slovensku.

Kvalitné obklady zo slovenských píl

Ak sa rozhodnete, že si nový drevený obklad kúpite na Slovensku, uprednostnite píly nachádzajúce sa v podhorských mestách. Odporúčame predovšetkým píly z Oravy, ktoré predávajú moderný tatranský obklad či už do interiéru, alebo do exteriéru. Obklady vyrábajú len z kvalitného zdravého tatranského dreva, ktoré vynikajú prvotriednou akosťou, dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami, ale aj dobrou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Slnko, mráz, vlhkosť, silný vietor a ani sneh ich nezaskočí a vydržia vám niekoľko rokov bez toho, aby sa poškodili.

Tatranské obklady, resp. tatranské profily si zákazníci vyberajú nielen kvôli ich kvalite, ale aj kvôli ľahkej manipulácii. Ich inštaláciu zvládnete bez problémov vďaka perodrážkam.

Zrubové obklady do exteriéru

Ak máte rodinný domček na dedine a ste obklopený krásnou prírodou, obložte si váš dom, poprípade chatu a záhradný altánok pekným zrubovým obkladom. Kvalitný drevený obklad vyrobený z kvalitného smrekového dreva váš domov viditeľne skrášli a zmodernizuje. Je vyrábaný vo vzore perodrážky, takže sa nemusíte báť, že by ste si na montovanie zrubového obkladu museli volať profesionálov. Zvládnete to úplne sami bez pomoci.

Musí ladiť s exteriérom

Smrekové drevo je veľmi pevné, kvalitné a nemení svoju farbu a tvar ani po rokoch. Ak preto uvažujete nad zrubovými obkladmi, vyberajte si jednoznačne tie, ktoré sú vyrobené zo slovenského zdravého smrekového dreva. Nové zrubové obklady musia perfektne ladiť s exteriérom, čiže záhradou. Ak uvažujete aj o rekonštrukcii záhrady, nájdite si na internete veľa zaujímavých inšpirácií na okrasné záhrady. Určite tam nájdete pekné záhrady, v ktorých pozadí budú domy obložené kvalitnými zrubovými obkladmi.

Prineste si do vášho domova kúsok prírody v podobe moderného interiérového a exteriérového dreveného obkladu. Vyberajte si slovenské píly, ktoré vám vyrobia drevené obklady na mieru a navyše za bezkonkurenčné ceny.