Chystáte sa zariaďovať nový sklad?

Podnikáte a jediné, čo vám chýba, sú skladové priestory. Produkujete veľké množstvo výrobkov, avšak odmietate ich skladovať v otvorených priestoroch? Máme pre vás riešenie! Skúste si nájsť blízko výrobne aj dobré skladové priestory, ktoré si v rýchlosti vybavíte tým najlepším. Neviete, čo všetko by ste mali mať v sklade? Poradíme vám, čo by ste si mali kúpiť, aby váš sklad fungoval na 100%.

Funkčné osvetlenie, ktoré presvetlí celý váš sklad

Do skladu je veľmi dôležité si zabezpečiť dostatočné osvetlenie. Predsa len vaši zamestnanci potrebujú mať prehľad vo výrobkoch. Bez svetla to jednoducho nejde. To hádam viete. Čo keby ste stavili na dostatočné osvetlenie skladov od firmy Ecologic? Firma Ecologic je po celom Slovensku veľmi známa. Vďaka čomu? Vďaka šetrnému LED osvetleniu, ktoré dodáva svojim zákazníkom. Pridajte sa aj vy k spokojným zákazníkom, ktorý sa rozhodli pre šetrné LED osvetlenie skladov. Určite toto rozhodnutie neoľutujete. Nestačia vám tieto informácie a radi by ste sa dozvedeli niečo viac? Navštívte stránku ecologic.sk a získajte viac informácii, po ktorých túžite.

Bez regálov by nemohol váš sklad fungovať

Je pravda, že bez silných regálov do skladu by nemohol váš sklad fungovať. Vari len chcete mať všetky veci pohádzané neprehľadne na zemi? Táto možnosť jednoznačne nepripadá do úvahy. Nelámte si zbytočne hlavu nad tým, kde zoženiete pevné sklady, keď my vám práve predstavujeme spoločnosť Jungheinrich, ktorá vám tieto regále dodá. Jungheinrich okrem regálov ponúka aj iné výrobky, ktoré by ste aj vy mohli využiť vo svojom novom sklade. Bežte na stránku tejto firmy a objednávajte si pevné regále do skladu. Majte poriadok vo svojom sklade. Vybavte si ho dostatočným úložným priestorom.

Regále v sklade

Plexisklo, ktoré predelí jednotlivé časti skladu

Potrebujete mať niektoré oddiely predelené a zároveň chcete, aby sa k vám dostalo aj svetlo? Skúste si kúpiť číre plexisklo od novotechno.sk. Plexisklo je látka, ktorú takmer každý človek využíva. Používa sa často aj na izolácie. Vedeli ste o tom, že plexisklo prepúšťa až 92% svetla? Vďaka vysokej priepustnosti bude plexisklo vhodné pre oddelenie niektorých častí vášho skladu. Využite nájdete samozrejme aj na niečo iné. Dôležité je však vedieť, že práve webová stránka novotechno.sk vám ponúkne to najlepšie plexisklo.