Chladný sibírsky vzduch len u nás!

Ste na kávičke s vašou kamarátkou vo vašej obľúbenej kaviarni a cítite sa ako keby ste priam vyšli z trúby? Žiadny prievan, ťažký vzduch, mdloby. Aj také máte pocity? Rýchlo vypite kávu a choďte inde. Tam, kde majú klimatizáciu. Práve klíma vám totiž dopraje lepší vzduch a príjemnejšie posedenie.

Povinnosť mať klimatizáciu

Je zvláštne, že v podaktorých kaviarňach žijú ako keby v 19. storočí, keď medzi povinnou výbavou nemajú čo i len jednodielnu klimatizáciu. Mali by sa inšpirovať inými kaviarňami, kde dané klimatizácie majú a zákazníci by sa cítili omnoho príjemnejšie, ako keby ju nemali. Stojatý vzduch zákazníkov neláka. Prepotené tričká, prepotené šaty, spotené pazuchy, nepríjemný zápach. Toto všetko sa spája s tým, keď v kaviarni nie je klimatizácia. Bolo by to aj na škodu, pretože si odlákajú zákazníkov nie práve zlou ponukou, ale nepríjemným prostredím, v ktorom nemožno stráviť ani minútu.

Majitelia podnikov, ak sa neviete vynájsť v toľkých množstvách ponúk klimatizácii tak vás osloví ponuka mobilných klimatizácii práve od vzdusin.sk. Mobilné klimatizácie sú ľahko prenositeľné, tak sa nemusíte obávať, že budete musieť zavolať desať chlapov na prenášanie. V kaviarni vám stačí jednodielna klimatizácia.

https://www.youtube.com/watch?v=1Izd7dggNio

Sibírsky vzduch v jednodielnej klimatizácii

Ak je vaša kaviareň zložená len z jednej jedinej väčšej miestnosti, tak vám stačí si zaobstarať len jednodielnu klimatizáciu. Dvojdielna je určená na chladenie väčších priestorov a to vám nie je zapotreby. Neviete nájsť tie najlepšie jednodielne klimatizácie, ktoré nasávajú teplo z miestnosti a v tom istom okamihu aj vyfukujú chladný vzduch do miestnosti? Najlepšie jednodielne klimatizácie nájdete tu.

Vzdušná webová stránka

Pre čistý a chladný vzduch sa obráťte len na vzdusin.sk. Čistý svieži vzduch máte zaručený v momente, keď klimatizáciu zapojíte. Žiadne vejáre nepotrebujete!